Phone Mail
Terug
REF. 7591942

Kantoor - Te koop - EKSTERLAER - Antwerpen

Jef Huyghstraat 120, 2100 Antwerpen

Binnen het project Eksterlaer in Deurne worden diverse commerciële ruimtes en kantoorunits aangeboden die inspelen op de noden van hedendaagse ondernemers en investeerders. De casco units variëren in oppervlakte van ruimtes rond 70 m² tot ongeveer 90m², waardoor zowel vrije beroepen en dienstverleners als retail- of showroomconcepten hier een passende invulling vinden.

De commerciële ruimtes worden geïntegreerd in een kwalitatieve, hedendaagse ontwikkeling en bieden flexibiliteit in indeling, goede visibiliteit en een professionele uitstraling. Dit maakt ze geschikt voor zowel eigen gebruik als investering in toekomstgericht bedrijfsvastgoed.

Daarnaast geniet de site van een vlotte bereikbaarheid. Eksterlaer is goed ontsloten via belangrijke invalswegen en bevindt zich op korte afstand van haltes voor tram en bus, met rechtstreekse verbindingen naar het centrum van Antwerpen en omliggende wijken. Dit garandeert een gemakkelijke toegang voor zowel klanten als medewerkers.

EKSTERLAER

Verdieping Benaming Bestemming Opp. Prijs Prijs/m² Beschikbaarheid 360° tour
0 Jef Huyghstraat 120 Kantoor 92 m² €294.600 €3.202 Vanaf akte -
0 Jef Huyghstraat 150 Kantoor 71 m² €173.626 €2.445 Vanaf akte -
Totaal 163 m² €468.226 - -

Extra informatie

EPC klasse EPC code Overstromingsgebied P-score G-score Bouwjaar Staat van het gebouw Primair energieverbruik
- nieuwbouw Klasse A (geen kans) A A 2017 Nieuw -


Bestemming gebouw Bouwvergunning Voorkooprecht Verkavelingsvergunning Dagvaarding Stedenbouwkundige inlichtingen
Commercieel Ja Nee Ja Nee, geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd In aanvraag

Kenmerken

  • Bouwjaar 2017
  • Bouwvergunning
  • Verkavelingvergunning
  • Bodemattest
  • Bodemattest

Bereikbaarheid

Jef Huyghstraat 120,
2100 Antwerpen
Afbeelding

Ik heb interesse

Zag je net een pand dat jou interesseert? Neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie of advies.

Gelijkaardige panden

Afbeelding Te koop

Kantoor - Te koop - NIEUWE KADE - Antwerpen

IJzerlaan 38, 2060 Antwerpen
295 - 350 m²

kantoor
Afbeelding Te koop

Kantoor - Te koop - LANGE LOBROEK 124 - Antwerpen

Lange Lobroekstraat 124, 2060 Antwerpen
130 m²

kantoor
Afbeelding Te koop

Andere - Te koop - THE TIDE - Antwerpen

Italiëlei 1, 2060 Antwerpen
18 - 501 m²

kantoor
Afbeelding Te koop

Kantoor - Te koop - NIEUW NOORD - Antwerpen

Duboisstraat 39, 2060 Antwerpen
265 m²

kantoor
Afbeelding Te koop

Kantoor - Te koop - MARNIX 16B - Antwerpen

Marnixstraat 16B, 2060 Antwerpen
500 m²

kantoor
Afbeelding Te koop

Kantoorgebouw - Te koop - GROTE STEEN 616-618 - Antwerpen

Grote Steenweg 616, 2600 Antwerpen
45 - 317 m²

kantoor
Zoek een pand